Skola angličtiny Londýna: discover how thousandas of people have learnt fluent English whithin weeks of joining Londonschools

 

Book online and get an amazing 7% discount!

ItalianSpanishFrenchPortuguesePolishEnglishRussianRumenianHungarianCzechTurkishJapaneseChinese

Home Scuole di inglese a Londra

Tel: 0039 0573 1716085 Scrivici

Proč rezervovat   Metoda   Londýnských školách   Řády a ceny   Rezervovat kurz angličtiny    

Vědět   Studium a prázdniny v Londýně   Link   Who we are 

 

 

 

 

 

 

English Courses in London

 

Discount

 

škola angličtiny Londýna 

Hlavním cílem portálu Londonschools.info je umožnit Vám výběr té nejvhodnější jazykové školy v Londýně přímo na míru. Nabízíme Vám možnost porovnat nespočet jazykových škol, a to vzhledem k jejich výukovým metodám (tradiční, Callanova metoda, Kaplanova metoda, ekletická a další), umístění, požadovaným cenám, či typu kurzů, jež školy nabízejí. Prostudujte, porovnejte a vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Objednejte si Váš kurz na Londonschools.info a získáte slevu mezi 5 až 10 % z ceny kurzu, spolu s anglickou SIM kartou zcela zdarma! Máte-li představu, na které z Londýnských škol byste rádi studovali, napište nám a sdělte nám svou volbu (např. Stafford, Mayfair, ABC School, Oxford House College Language Link...) spolu s Vaším telefonním číslem a my se Vám obratem ozveme s informacemi o dané škole.

Studium angličtiny není povinností, ale potěšením, které Vám otevře prostor netušených možností. Angličtina Vám umožní získat množství znalostí, poznat nová místa, lidi a příběhy, jež obohatí Váš život. Rázem se na věci budete dívat z jiného pohledu a stanete se lepším člověkem. Cílem anglických jazykových kurzů nabízených Londonschools.info není jen zdokonalení se v jazyce, ale také získání nezapomenutelných zážitků z doby strávené v Londýně, na niž budete jednou nostalgicky vzpomínat. Jak je všeobecně známo, cizí jazyk se nejlépe naučíte v zemi, kde se tímto jazykem běžně mluví, nikoli doma. Můžete na sobě tvrdě pracovat ve svém volném čase, ale studium v České republice nikdy nebude tak efektivní, a ani tak vzrušující, jako studium a život v Londýně, či kdekoli jinde v Anglii.

Všechny naše školy jsou akreditovány British Council, což garantuje jak vysoce kvalitní výuku, tak možnost získání mezinárodně uznávaného jazykového certifikátu pro práci či studium.

Na našich stránkách dále najdete informace o:

-         Jazykových certifikátech (PET, FCE, CAE, IELTS), jejich cenách a termínech konání zkoušek

-         Typech nabízených jazykových kurzů (obecná angličtina pro skupiny, individuální lekce, konverzace, obchodní angličtina, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám)

-         Výukových metodách (Callanova metoda, tradiční metoda, humanistická metoda, atd.)

-         Co znamená akreditace British Council pro danou školu

-         Jaké společenské aktivity jednotlivé jazykové školy nabízí

-         Jak se připravit na dobrodružství života v Londýně

Na následujících stránkách najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, které jsme za poslední roky obdrželi. Dotazy, které by Vás mohly zajímat:

Kdy začínají jazykové kurzy? Začátek kurzu je obvykle každé pondělí v měsíci, a to celoročně.

Jak dlouho dopředu si musím kurz objednat? Minimální doba je týden před odjezdem, ale ve většině případů se doporučuje alespoň dva týdny předem. V případě hlavní sezóny pak alespoň měsíc před začátkem kurzu.

Co se stane, když zruším svou rezervaci? Dostanu své peníze zpět? Navrácení peněz v případě zrušení daného kurzu závisí na regulích jednotlivých škol. Je však pravidlem, že v případě zrušení kurzu, přijdete pouze o peníze, které jste zaplatili jako zálohu.

Mohu si odložit začátek kurzu? Obvykle ano, ale změna termínu by měla proběhnout minimálně měsíc před plánovaným odjezdem.

Jakých národností jsou studenti na jednotlivých školách a do jakých věkových skupin patří? Studenti k nám přichází z celého světa. Minimální věková hranice je 16 let. V případě studentů mladších 16 let, musí být přítomen dospělý doprovod po celou dobu kurzu.

Kolik studentů připadá na jednu třídu? Mezi 12 až 14 studenty.

Je možné zarezervovat si také ubytování? Kolik to stojí? Školy poskytují ubytování v apartmánových komplexech, v rodinách, případně pronájem pokoje ve sdíleném bytě. Pokud potřebujete ubytování přímo v Londýně, je třeba tento údaj uvést v registračním formuláři. Rezervace ubytování může být provedena nezávisle na rezervaci kurzu, ale také dohromady. Ubytování si můžete zajistit i sami a většina námi nabízených ubytovacích prostor se nachází mimo areál školy. Ceny se liší v závislosti na typu ubytování. Spodní hranice je 90 liber/ týden v případě sdíleného dvoulůžkového pokoje ve studentském bytě a 130 liber/ týden v případě jednolůžkového pokoje. Ubytování v rodině na jednolůžkovém pokoji pak vyjde na 160-180 liber/týden. Přečtěte si více o pronájmech v Londýně.

IMPROVE YOUR ENGLISH WITH OUR SONGS ARCHIVE OF 200,000 LYRICS

 

 


:. Hotels in London     :.  Hostels in London

 

Londraweb Est. 1996

London: change your life... it's easy

 

 


©Londonschools.info